Ford Transit Connect
Town Group s.r.o., Hlavní město Praha
| Konstrukce | Užitkový vůz |
|---|---|
| Specifikace | |
| Spotřeba | Nezadáno |
| Skupina ŘO | B - Osobní auto |
| Objem motoru | Nezadáno |
| Palivo | Nezadáno |
| Převodovka | Nezadáno |
| Typ karoserie | Klasická dodávka |
| Model | Transit Connect |
| Počet osob | max 2 osoby |
| Tažné zařízení | 0 kg |
| Nosnost | 0 kg |
| Objem nákl. pr. | 501 - 5000 l L |
| Značka | Ford |
| Rok výroby | 2010 |
| Nákladový prostor | 198x136x149 cm |
K tomuto autu nebylo připojeno žádné video.
Kde se dá vůz vyzvednout?
Provozovny na mapě
Ceník půjčení:
Hodiny | |
| 4 hodiny | 172.5 Kč |
* Uvedené ceny jsou za 1 hodinu | |
Příplatková výbava:
| Přistavení vozu | Zdarma |
| Dálniční známka | Zdarma |
| Odstavení vozu | Zdarma |
