Mercedes-Benz Vito
Autopůjčovna Abacar, Hlavní město Praha
| Konstrukce | Užitkový vůz |
|---|---|
| Specifikace | |
| Rok výroby | Nezadáno |
| Spotřeba | Nezadáno |
| Skupina ŘO | C - Nákladní auto |
| Objem motoru | Nezadáno |
| Palivo | Nafta |
| Převodovka | Automatická |
| Typ karoserie | Klasická dodávka |
| Model | Vito |
| Značka | Mercedes-Benz |
| Počet osob | 8 osob a více |
| Objem nákl. pr. | 0 - 500 l L |
| Tažné zařízení | 0 kg |
| Nosnost | 0 kg |
| Nákladový prostor | 0x0x0 cm |
K tomuto autu nebylo připojeno žádné video.
Kde se dá vůz vyzvednout?
Provozovny na mapě
Ceník půjčení:
Dny | ||
| 1 den | 3617.9 Kč | |
| 2 dny | 3012.9 Kč | |
| 3 dny až 6 dnů | 2589.4 Kč | |
| 7 dnů až 13 dnů | 2226.4 Kč | |
| 14 dnů až 29 dnů | 2044.9 Kč | |
| 30 dnů až 360 dnů | 1773.86 Kč | |
* Uvedené ceny jsou za 1 den | ||
Víkend | ||
| 1 víkend | 3012.9 Kč | |
* Uvedené ceny jsou za 1 víkend | ||
Příplatková výbava:
| Výjezd do zahraničí | Zdarma |
| Dálniční známka | Zdarma |
| Další řidič | Zdarma |
