Fiat Ducato Maxi 2,3 JTD
AUTO RENT A CAR, Brno-město
| Konstrukce | Užitkový vůz |
|---|---|
| Rok výroby | Nezadáno |
| Objem nákl. pr. | Nezadáno L |
| Spotřeba | Nezadáno |
| Skupina ŘO | Nezadáno |
| Objem motoru | Nezadáno |
| Palivo | Nezadáno |
| Převodovka | Nezadáno |
| Typ karoserie | Klasická dodávka |
| Model | Ducato |
| Počet osob | 3 - 5 osob |
| Tažné zařízení | 0 kg |
| Nosnost | 1500 kg |
| Značka | Fiat |
| Nákladový prostor | 317x180x186 cm |
| Specifikace | Maxi 2,3 JTD |
| Výbava | CD přehrávač |
K tomuto autu nebylo připojeno žádné video.
Kde se dá vůz vyzvednout?
Provozovny na mapě
Ceník půjčení:
Hodiny | |
| 4 hodiny | 125 Kč |
| 11 hodin | 80.9 Kč |
* Uvedené ceny jsou za 1 hodinu | |
Dny | |
| 1 den až 6 dnů | 990 Kč |
| 7 dnů až 365 dnů | 990 Kč |
* Uvedené ceny jsou za 1 den | |
Příplatková výbava:
| Dálniční známka | Zdarma |
| Přistavení vozu | 110 Kč |
| Autoradio | Zdarma |
