Volkswagen Caravelle Long 2.0 TDI
Dracar, Hlavní město Praha
| Konstrukce | Užitkový vůz |
|---|---|
| Rok výroby | Nezadáno |
| Spotřeba | Nezadáno |
| Skupina ŘO | B - Osobní auto |
| Objem motoru | Nezadáno |
| Palivo | Nafta |
| Převodovka | Nezadáno |
| Typ karoserie | Klasická dodávka |
| Model | Caravelle |
| Značka | Volkswagen |
| Počet osob | 8 osob a více |
| Objem nákl. pr. | 0 - 500 l L |
| Tažné zařízení | 0 kg |
| Výkon | 0 kW |
| Nosnost | 0 kg |
| Nákladový prostor | 0x0x0 cm |
| Specifikace | Long 2.0 TDI |
| Výbava | aut. převodovka , CD přehrávač , Klimatizace |
K tomuto autu nebylo připojeno žádné video.
Kde se dá vůz vyzvednout?
Provozovny na mapě
Ceník půjčení:
Dny | ||
| 1 den až 3 dny | 2117.5 Kč | |
| 4 dny až 7 dnů | 1875.5 Kč | |
| 8 dnů až 14 dnů | 1754.5 Kč | |
| 15 dnů až 25 dnů | 1633.5 Kč | |
| 26 dnů až 89 dnů | 1512.5 Kč | |
* Uvedené ceny jsou za 1 den | ||
Víkend | ||
| 1 víkend | 4235 Kč | |
* Uvedené ceny jsou za 1 víkend | ||
Příplatková výbava:
| Výjezd do zahraničí | Zdarma |
| Dálniční známka | Zdarma |
| Autoradio | Zdarma |
| Asistenční služba 24h | Zdarma |
| Další řidič | Zdarma |
| Pronájem řidiče | Dohodou |
